Motakamel

Silver

Seçimini Yap

Orta Ölçekli İşletmeler İçin

Hakkında

Sınırlı faaliyetleri olan tesislerde muhasebe yönetim görevlerini yerine getirmek için MS SQL Server veritabanlarında geliştirilen muhasebe ve yönetim çözümleri.

Performans doğruluğunu sağlayarak ve kaynaklarınızın yatırımınızı kontrol ederek tesisinizi yönetebilmek için, Faaliyetlerinizde ve işletmenizin kurumsal inşasında dengeli bir büyüme sağlamak için , Motakamel Silver Sistemin büyümede esnek ve performans açısından güçlüdür.

Excel çalışma tablolarından içe aktarılan veya hazır varsayılan , hızlı ve güvenli bir yapılandırma elde etmek için Ayarlar Sihirbazı ile çalışmak ,Muhasebe birimini oluşturun ve bu birim için gerekli bilgileri ekleyin ,Mali dönemi, yerel para birimini, hisse senedi para birimini, kullanılan para birimlerini belirleyin ve aracı hesapların tanımlayın.

Motakamel Gold’a Yükseltirken En Çok Eklenenler:

. Bir iş faaliyeti içinde birden fazla şube ,Mal başına birden fazla depolama birimi ,Depo operasyonlarında birden fazla maliyet merkezi ve malları/ kategorileri maliyet merkezleriyle ilişkilendirme.

Esnek

İşlemleri, hesapları veya kullanıcıları belirli bir süre için durdurabilme ve bakiyeleri yeni bir mali yıla devrederek aylık veya yıllık mali dönemleri kapatabilme.

Görünüm

Kullanıcı tercihlerine uyacak şekilde renkler, şekiller vb. genel arayüz seçebilir.

Yönetimi

Yeni mali yılın açılışını yönetin, verilerini ve muhasebe bağlantılarını ekleyin.

Ayrıcalıklar

Kullanıcı gruplarının oluşturulması ve gruplara göre yetkilerin verilmesi ve herhangi bir kullanıcı için yetkinin verilmesinin veya kaldırılmasının kontrol edilmesi.

Yedekler

Yedeklemeleri (günlük, haftalık, aylık) yedekleme numaraları, süreleri ve dosya konumuna göre istediğiniz zaman geri yüklemek için planlama.

Motakamel Silver Kullanım Ortamı

Sunucu 

  • Intel i7 işlemci ve windows server 2008 64bit işletim sistemi
  • 1000 Mbps iş ağı ve hizmeti almak için bir Net gerektirir.
EF_Wt83XYAE-fqb

Güvenilirliği ve Güvenliği

Yazılım, MS SQL Server veritabanlarında geliştirilmiştir.Yüksek güvenlik ve işleme hızı sağlar ve sistem özellikleri, yönetim ayarlarına göre otomatik yedeklemenin korunmasına izin verir.

images

Terminaller

Windows 7 işletim sistemini çalıştıran en az bir Core i7 bilgisayar

win7

Sistem Kurulumu

Müşterinin sunucusuna Motakamel Silver yazılımının kurulması. – Uzman, CRM Mobile uygulama hizmetini, sistemi işyerinde çalıştırmaktan sorumlu kişinin telefonuna kuracaktır.

2mpro

Languages

English, Arabic, French, Turkish, Indonesian.

Başa dön

Pin It on Pinterest